Opis stanowiska pracy

Podejmując wyzwanie współpracy z DONE! Deliveries będziesz odpowiedzialny za pozyskiwanie i realizowanie międzynarodowych zleceń transportowych, kompleksową obsługę Klientów, współpracę z Przewoźnikami.

Jeśli nadal się wahasz…

Na dobry początek dnia mamy pyszną kawę, a podczas przerw możesz skorzystać z chillout room’u wyposażonego w playstations i piłkarzyki. :)

ZADANIA:

  • Organizacja spedycji krajowej i zagranicznej
  • Budowanie długofalowej współpracy z Kierowcami/Przewoźnikami
  • Nadzorowanie terminowości dostaw
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi Klientów
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Współpraca z innymi działami w firmie

SZUKAMY OSÓB:

  • Dobrze znających język angielski
  • Pomysłowych, kreatywnych i odpowiedzialnych - cenimy indywidualizm
  • Pozytywnie nastawionych do życia - wychodzimy z założenia, że uśmiechem możemy osiągnąć więcej :)
  • Komunikatywnych, energicznych, odważnych
  • Potrafiących podejmować szybkie decyzje
  • Mających doświadczenie lub gotowych do podjęcia wyzwania
  • Ceniących możliwość rozwoju zawodowego

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość branży TSL

OFERUJEMY:

  • Kompleksowy onboarding – zapewniamy, że dopóki nie poczujesz się samodzielny możesz liczyć na intensywne wsparcie ze strony Współpracowników
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie: II miejsce w Małopolsce w rankingu Gazele Biznesu 2016 oraz II miejsce w Ogólnopolskim rankingu TSL Dziennika Gazeta Prawna
  • Bogaty pakiet szkoleń - inwestujemy w rozwój naszych Pracowników
  • Zatrudnienie w kameralnej firmie, bez korporacyjnej sztywności
  • Pracę w młodym zespole
  • Spójną ścieżkę kariery z możliwością awansu na managera
  • Unikalną atmosferę i kulturę organizacyjną opartą o wzajemny szacunek

Nie czekaj, wyślij CV!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji wraz z dołączoną klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.

Prezentacja firmy

DONE Deliveries to międzynarodowa firma transportowo-spedycyjna o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka