Specjalista ds. obsługi klienta technicznego

BTO sp z o.o

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

- Przygotowywanie oraz personalizowanie ofert dla klientów biznesowych
- Telefoniczną oraz mailową obsługę klienta,
- Udzielanie wsparcia technicznego w zakresie oferty handlowej oraz oferowanych usług,
- Wprowadzanie danych do sytemu CRM,
- Współpracę i wsparcie pracowników działu projektowego

Oferujemy pracę stacjonarną w biurze firmy,
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat),
Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, rozwijającej się w kierunku najnowszych technologii magazynowania energii (produkcja, sprzedaż),
Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

Wymagania

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- wysokie umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych,
- dobra znajomość obsługi komputera, pakietu Office,
- wykształcenie min. średnie,
- znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym,

Mile widziane:

- Absolwenci Technikum Elektronicznego (elektronik, mechatronik, elektryk lub podobne),
- Studenci ostatnich lat kierunków technicznych z dyspozycyjnością do pracy na pełen etat,
- Podstawowe wiadomości o branży w której działa firma,
- Odbyte szkolenia (handlowe, techniczne)
- Znajomość procedur importowo-eksportowych,

Prezentacja firmy

BTO Sp. z o.o. jest dostawcą źródeł zasilania na całą Europę. Fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Na czas nieokreslony po okresie próbnym
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing