Specjalista ds. obsługi klienta sklepu internetowego

Gigaserwer Sp. z o.o.

Świątniki Górne k/ Kraków, małopolskie

Od: Gigaserwer Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Świątniki Górne k/ Kraków

Jeśli:

  • Zawsze byłeś wygadany/a…
  • Nie miałeś oporu by zapytać przechodnia o drogę…
  • Młodszego brata potrafiłeś dyplomatycznie przekonać by posprzątał twój pokój, byś ty, w spokoju, mógł pograć w piłkę z kolegami...

Może to oznaczać, że szukamy właśnie Ciebie !

Firma Gigaserwer zatrudni osobę na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta sklepu internetowego. Sprawdź poniżej czy się dogadamy !

Zakres obowiązków:

  • Przede wszystkim obsługa klientów sklepu internetowego - pomagasz rozwiązywać ich problemy, rozwiać wątpliwości odnośnie produktów, doradzić.
  • Koordynacja procesów sprawnej obsługi przed i po zakupowej.
  • Uczestnictwo w dynamicznym rozwoju naszego sklepu internetowego.
  • Własna inicjatywa czyli otwarty umysł i pomysły na usprawnienia.

Wymagania:

  • Najważniejsze jest zaangażowanie i chęć do pracy !!
  • Wykształcenie wyższe I stopnia (np. licencjat).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Szukamy osób z doświadczeniem na podobnym stanowisku, ale jeżeli go nie posiadasz to masz szansę przekonać nas, dlaczego że to właśnie Ty powinieneś z nami pracować !
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów będzie nieoceniona.
  • Empatia i poczucie humoru zdecydowanie mile widziane.
  • Rozmowa telefoniczna nie może stanowić dla Ciebie wyzwania ponad miarę.
  • Umiejętność pracy w Excelu będzie dużym atutem.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Współpracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie z branży IT.
  • Zapewniamy umowę o pracę.
  • Zapewniamy godziwe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i wyników w pracy.
  • Gwarantujemy przyjazną atmosferę w pracy.
  • Pracę stacjonarną w biurze, w Świątnikach Górnych (kilka kilometrów na południe od Krakowa)

Podoba Ci się powyższe ? Aplikuj !