Specjalista ds. Obsługi Klienta rynku niemieckiego.

AUTOTEILE

33-100 Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma ADAMOT sp. z o. o

- młoda i prężnie rozwijająca się firma z Tarnowa z branży motoryzacyjnej zajmuje się sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych na rynek krajowy i całą Europę.

W związku z rozwojem i zwiększaniem zasięgu działania poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:

Obsługa przed i posprzedażna klienta niemieckojęzycznego w tym:

- obsługa klienta,

- doradztwo w doborze towaru,

- przygotowywanie dokumentów sprzedażowych i wysyłkowych,

- odpowiadanie na zapytania klientów (email/telefon),

- obsługa reklamacji itp.

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość języka NIEMIECKIEGO w mowie i piśmie

Mile widziane:

- Znajomość innych języków FRANCUSKI i/lub ANGIELSKI

- Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

- Elastyczność, chęć podnoszenia swoich kwalifikacji

- Umiejętność pracy w zespole

- Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

- Praca w pełnym wymiarze godzin pn-pt

- Atrakcyjne wynagrodzenie i premie

- Umowa o pracę

- Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

Miejsce pracy: Tarnów

Jeśli jesteś zainteresowany/a – aplikuj i już dzisiaj wyślij nam swoje CV

CV prosimy kierować na email podany w ogłoszeniu

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta