Specjalista ds. Obsługi klienta. Praca stała lub dodatkowa - sam zdecyduj !

Consulting Solutions

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe, ponadto jesteś osobą dyspozycyjną, komunikatywną, chcesz pracować w miłej atmosferze.
Zapraszamy do Naszego zespołu !
U nas otrzymasz elastyczny czas pracy, gwarantowane wynagrodzenie godzinowe a dodatkowo wysokie prowizje za wyniki, więc nie zastanawiaj się dłużej i już teraz aplikuj na stanowisko :
Specjalista ds. obsługi klienta
Praca polega na kontaktach z klientami wyłącznie przez telefon, nie musisz sam pozyskiwać kontaktów- zapewniamy gotową bazę klientów.

Lokalizacja: Warszawa śródmieście, przy samym Dworcu Centralnym - doskonały dojazd także dla osób spoza miasta.
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie oparte o umowę zlecenie (odprowadzamy składki ubezpieczeniowe)
- gwarantowana podstawa + prowizje i bonusy od sprzedaży;
- profesjonalne szkolenia;
- godziny pracy 8-15 lub 15-21 do wyboru lub elastycznie;
-staranne przygotowanie do pracy, dlatego nie wymagamy doświadczenia

Wymagania

W zamian wymagamy:

- Miłego głosu i dobrej dykcji
- Chęci do pracy i zaangażowania
- Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
- Chęci i gotowości do pracy,
- Podstawowej znajomości obsługi komputera
- zaangażowania

Prezentacja firmy

Firma HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Internet / e-commerce, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Praca dla studenta