Specjalista ds. obsługi klienta/ pacjenta

Orpea Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Orpea Polska Sp. z o.o. Orpea Polska Sp. z o.o. Orpea Polska Sp. z o.o.
ORPEA Polska działa od 2001 roku. Jest liderem stacjonarnej opieki długoterminowej. Oferuje blisko 1000 miejsc w nowoczesnych domach opieki dla seniorów (pod marką MEDI-system oraz ORPEA REzydencje) i klinikach, specjalizujących się w rehabilitacji neurologicznej, ogólnoustrojowej i kardiologicznej (pod marką MEDI-system oraz CLINEA Kliniki). Domy i kliniki są zlokalizowane na Mazowszu, w Chorzowie i we Wrocławiu. Opiekujemy się seniorami, którzy ze względu na wiek i stan zdrowia wymagają codziennego wsparcia i całodobowej opieki. Jesteśmy częścią największej w Europie sieci domów opieki i klinik rehabilitacyjnych ORPEA, obecnej w branży od 1989 r.

ORPEA POLSKA Sp. z o.o poszukuje osób do pracy w Przychodni Lekarskiej przy ul. Kijowskiej 11 na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • rejestracja pacjentów na świadczenia medyczne
  • udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczeń medycznych udzielanych przez przychodnie
  • wprowadzanie danych do systemów informatycznych
  • przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych oraz osobistych pacjentów

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • dokładność i skrupulatność
  • umiejętność współpracy w zespole
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę
  • opiekę medyczną
  • kartę Fit-Profit dla chętnych
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.