Specjalista ds. obsługi klienta (pacjenta) i PR

DIV Technik

52-316 Wroclaw, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

ARTIDENT Klinika Stomatologii Estetycznej i Ortodoncji

- poszukuje Specjalisty ds. obsługi klienta (pacjenta) i PR, obsługi recepcji.

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • obsługa pacjentów - bieżący kontakt z pacjentami,
  • rozliczenia z pacjentami, dostawcami i współpracującymi z Kliniką instytucjami,
  • współpraca z partnerami zagranicznymi, pozyskiwanie pacjentów zagranicznych,
  • współpraca z prywatnymi firmami ubezpieczeniowymi i Narodowym Funduszem Zdrowia, izbą lekarską, organizacjami stomatologicznymi,
  • dbanie o pozytywny wizerunek Kliniki ARTIDENT,
  • pomoc w działaniach PR i akcjach marketingowych - promocyjnych, profilaktycznych,

Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, ciekawą obfitującą w nowe wyzwania pracę, w miłej i rodzinnej atmosferze.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – ewentualnie innego języka obcego,
  • umiejętność pisania tekstów, artykułów, raportów, itp.
  • biegła znajomość środowiska Windows i Office,
  • komunikatywność, miłe usposobienie - chęć pracy z ludźmi – aktywnego nawiązywania kontaktów, rozmawiania,
  • wysoki zmysł estetyczny,
  • wysoka organizacja pracy,
  • znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy B - czynne, umiejętność swobodnego poruszania się samochodem po Wrocławiu

Osoby zainteresowany ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV oraz Listu Motywacyjnego, koniecznie z dopiskiem specjalista ds. obsługi pacjenta i PR, najlepiej bezpośrednio adres E-mail Kliniki ARTIDENT.

Prezentacja firmy

ARTIDENT Klinika Stomatologii Estetycznej i Ortodoncji - <br/>Stworzyli... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat