Specjalista ds. Obsługi Klienta (obszar księgowości)

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

OPIS STANOWISKA:

  • udzielanie konsultacji i indywidualnych porad z zakresu przepisów księgowych dla firm
  • kontakt i budowanie pozytywnych relacji z klientami serwisu ifirma
  • ciekawa praca pozwalająca na ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy w obszarach księgowości i podatków
  • zapewniamy dostęp do fachowej literatury oraz profesjonalny system szkoleń

WYMAGANIA:

  • znajomość ustawy o podatku VAT oraz ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (np. w biurze rachunkowym) lub wiedza teoretyczna w wymaganym zakresie
  • praktyczna znajomość Internetu (strony www, program pocztowy)
  • chęć do ciągłego poszerzania wiedzy oraz umiejętność pracy z ludźmi

OFERUJEMY:

  • dofinansowanie do zajęć sportowych
  • fantastyczną atmosferę w zespole
  • oferujemy umowę o pracę oraz zatrudnienie w systemie zmianowym: 8:00 – 16:00 i 13:00 – 21:00, od poniedziałku do piątku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media