Specjalista ds. obsługi klienta niemieckiego

Professional Care 24 sp. z o.o.

87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • stały kontakt z firmami niemieckimi w zakresie bieżącej obsługi klientów firmy,
  • przedstawienia propozycji kandydatów do pracy w charakterze opiekunek osób starszych,
  • bliska współpraca z działem rekrutacji naszej firmy,
  • tłumaczenie bieżących dokumentów z języka polskiego na niemiecki i odwrotnie.

Oferujemy :

  • Umowę o pracę.
  • Stałe godziny, od poniedziałku do piątku 9.00 - 17.00.
  • Praca w stabilnej, rozwijającej się firmie.
  • Pracę w zgranym zespole
  • Możliwość awansu

Wymagania

Wymagania konieczne:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie).
  • Biegła umiejętność obsługi komputera
  • Biegła znajomość obsługi programów pakietu Microsoft Office.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, otwartość.
  • Zaangażowanie, uczciwość, sumienność

Mile widziane:

  • wykształcenie germanistyczne
  • doswiadczenie w branży opiekunek osób starszych

Prezentacja firmy

Professional Care 24 sp. z o.o. to renomowana agencja pracy, spec... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Administracja / Sekretariat, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa