Specjalista ds. obsługi klienta na magazynie Gorzów Wlkp

OTTO Work Force

Gorzów Wielkopolski, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta z branży kurierskiej poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta na magazynie

Nr. Ref. MK/SOK/2017

Miejsce pracy: Gorzów Wlkp

Opis stanowiska pracy:

– sortowanie przesyłek na magazynie,
– wprowadzanie danych do systemu magazynowego
– współpraca z klientami i dostawcami,

Wymagania:

– dyspozycyjność do pracy w godz. 14-22 od poniedziałku do piątku,
– chęć i motywacja do pracy,
– umiejętność rozwiązywania problemów, komunikatywność, solidność.

Oferujemy:

– umowę o pracę tymczasową (z możliwością przejścia na etat do firmy po okresie próbnym),
– pełen etat,
– pracę od poniedziałku do piątku na jedną stałą zmianę (godz.14-22),
– możliwości awansu i rozwoju,
– wynagrodzenie godzinowe 13,63 zł brutto / h + wysokie premie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.