Specjalista ds. Obsługi Klienta Międzynarodowego język francuski

Medito

Leszno, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

SPECJALISTÓW DS. OBSŁUGI KLIENTA MIĘDZYNARODOWEGO
władających językiem francuskim do obsługi zamówień z Francji. Dołącz do nas i zyskaj ciekawe doświadczenie w obsłudze e-commerce.

Miejsce pracy: Leszno
Region: wielkopolskie
Opis stanowiska:

obsługa mailowa i telefoniczna klientów (francuski)
sporządzanie ofert, wycen oraz udzielanie informacji aktualnym i potencjalnym klientom
bieżące uzupełnianie informacji w systemie
pozyskiwanie nowych klientów drogą telefoniczną i mailową

Oferujemy:

ciekawą pracę
możliwość zdobycia doświadczenia i dobrych referencji
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
samodzielne stanowisko i możliwości rozwoju
atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od realizacji wyznaczonych zadań

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wymagania

dobra znajomość języka francuskiego w mowie i na piśmie
swoboda nawiązywania i rozwijania kontaktów w środowisku międzynarodowym
znajomość pakietu MS Office i Internetu, swobodne posługiwanie się komputerem
wysoki poziom kultury osobistej

Prezentacja firmy

MEDITO jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta