Specjalista ds. obsługi klienta (m/f)

Michael Page

Warszawa, śląskie

Michael Page Michael Page

Poszukuję specjalisty ds. obsługi klienta do międzynarodowej firmy produkcyjnej.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji ze stale rosnącą działalnością produkcyjną ,dystrybucyjną oraz logistyczną poszukuję doświadczonej osoby do nowo powstałe stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta.

Opis stanowiska

  • kontakt ze sprzedażą zagraniczną w ramach wewnętrznych działów firmy ( mail, service desk, telefon, kontakt osobisty)
  • koordynacja realizacji zamówień na poziomie wszystkich działów w firmie
  • ścisła współpraca z działem handlowym oraz planowania i produkcji
  • koordynacja projektów dostosowania produktów do potrzeb i oczekiwań klientów
  • rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych
  • szukanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu przyniesienie usprawnień
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2 letnie doświadczenie w podobnym obszarze
  • dobra znajomości języka angielskiego
  • znajomość programów Excel, SAP będzie dodatkowym atutem
  • asertywność
  • umiejętność pracy pod presja czasu
  • samodzielność, umiejętność podejmowania szybkich decyzji
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej, nowoczesnej i rozwijającej się organizacji
  • ciekawe możliwości rozwoju
  • dodatkowe benefity ( karta multisport, ubezpieczenie grupowe)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page