Specjalista ds. obsługi klienta - Kancelaria Prawna

HEX

Oświęcim, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli szukasz:

- dodatkowego dobrze płatnego zajęcia (DG lub um. agencyjna)
- możliwości samorealizacji, rozwoju oraz zdobycia nowej wiedzy
- jasnych, prostych i uczciwych zasad rozliczeń
- pracy bez sztywnych godzin

Jeśli jesteś:

- komunikatywną, otwartą na ludzi i możliwości osobą
- kreatywny i samodzielny w swoich działaniach
- osobą mającą kontakt z potencjalnymi klientami z racji wykonywanego zawodu (nie jest to wymóg konieczny)

Jeśli chciałbyś:

- współpracować z nami w ramach własnej DG lub na podstawie umowy cywilno-prawnej
- pracować wtedy kiedy Ty chcesz, wtedy kiedy Ty masz czas i chęci
- uzyskiwać wysoką prowizję od zleconych spraw, wypłacaną w terminie, uczciwie
- reprezentować poważne firmy z rynku prawno-odszkodowawczego
- mieć dobrą, sprawdzoną gamę produktów do zaoferowania klientowi
- mieć czyste sumienie, nie pobierać zaliczek od klientów, nasze usługi rozliczamy tylko prowizyjnie
- pomagać ludziom
- zostać doradcą prawnym w swojej społeczności/regionie
- OTRZYMYWAĆ ZALICZKI JUŻ PRZY ZŁOŻENIU SPRAWY (100-2000zł)

Wyślij nam swoje CV, zadzwoń porozmawiać, dowiedz się więcej

Nasza firma zajmuje się wszelakiego rodzaju odszkodowaniami (szkody rzeczowe, osobowe, komunikacyjne, poślizgnięcia, wypadki w pracy służebności przesyłu) oraz windykacjami. Mamy dobre usługi, uczciwe umowy, jasne warunki współpracy. Wiemy jak działają inne firmy tego typu i co robią źle - nie powielamy błędów konkurencji. I co najważniejsze - dajemy DOBRZE zarobić "od początku".
Działamy także za granicą w większości państw UE !

Zagwarantujemy:

- DARMOWE profesjonalne materiały szkoleniowe, szkolenie stacjonarne
- pełne wsparcie ze strony Kancelarii
- know-how marketingowe, wiedzę i pomysły - jak, gdzie i z kim dotrzeć do klientów
- jasną, uczciwą umowę bez haczyków, kar umownych i innych cudów konkurencji

Pamiętaj:

- wiedza przekazana na szkoleniach czy w materiałach edukacyjnych może okazać się przydatna w Twoim życiu prywatnym, nawet jeśli nie będziesz z nami aktywnie współpracował

- aktywność na poziomie 4 spraw miesięcznie może oznaczać prowizję dla agenta rzędu 800 do 5000zł (w zależności od wysokości odszkodowań)

- współpracując z nami zyskujesz stały dostęp do systemu IT z bardzo dobrymi materiałami szkoleniowymi. System ten posłuży ci także do przesyłania i dozoru zleconych spraw

Wyślij CV i ewentualny list motywacyjny, odeślemy list rekrutacyjny do uważnej lektury i spokojnie zastanowisz się co dalej.
Przeczytałeś to ogłoszenie i masz wątpliwości czy to jest dla Ciebie ? Wyślij mail - odeślemy list rekrutacyjny opisujący dokładniej specyfikę pracy

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Prezentacja firmy

Odszkodowania - skutecznie, pewnie, bez zaliczek <br/>Prywatna Abonam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
12 000PLN - 100 000PLN / Yearly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatkowy system motywacyjny i awanse
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi