Specjalista ds. Obsługi Klienta (język niemiecki)

eobuwie.pl S.A

Zielona Góra stacjonarnie/ Polska - zdalnie, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Telefoniczne udzielanie informacji klientom
  • Przyjmowanie nowych zamówień
  • Doradztwo oraz badanie potrzeb w zakresie oferowanych produktów
  • Obsługa korespondencji e-mailowej
  • Elektroniczna obsługa zleceń
  • Tłumaczenie tekstów na stronę internetową

Wymagania:

  • Biegła, najlepiej natywna znajomość języka niemieckiego
  • Bardzo dobra znajomość zasad ortografii i gramatyki (język niemiecki)
  • Umiejętność swobodnej wypowiedzi oraz dobra dykcja
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera, w szczególności MS Office
  • Umiejętność pracy pod presją czasu w trybie wielozadaniowym
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Wysoka kultura osobista
  • Opanowanie, cierpliwość
  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków
  •  Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • W przypadku pracy poza siedzibą firmy – gotowość do pobytu szkoleniowego w Zielonej Górze przez ok. 10 dni roboczych (na koszt Pracodawcy)

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość doskonalenia wiedzy i umiejętności zawodowych
  • Pakiet benefitów, w tym bezpłatny dostęp do programu MultiSport oraz do prywatnej opieki medycznej

Prezentacja firmy

Eobuwie.pl<br/><br/>eobuwie.pl - lider sprzedaży markowego obuwia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Internet / e-commerce