Specjalista ds. Obsługi Klienta język niemiecki

Dolfi1920 Services Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Dolfi1920 jest liderem w Europie w zakresie obsługi roszczeń związanych ze szkodami powstałymi podczas podróży lotniczych. Poszukujemy do swojego zespołu osób na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta - język niemiecki. Doceniamy osoby utalentowane, pełne energii, które proponują niestandardowe rozwiązania oraz dzielą naszą pasję do budowania unikalnych relacji z klientem.

Dołącz do świata wyjątkowych możliwości w stale rozwijającej się firmie, pełnej inspiracji i zostań częścią zespołu wyznaczającego nowe granice. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości obsługi dla naszych klientów, za pośrednictwem telefonu, maila i live chatu. Pragniemy być źródłem satysfakcji klienta, profesjonalizmu oraz osiągać wyznaczone cele. Współpracujemy ze światowymi producentami, tworzymy profesjonalny wizerunek firmy i zawsze wychodzimy ponad oczekiwania klientów.

Szukamy ekspertów w telefonicznej, mailowej i chatowej obsłudze klienta, którzy płynnie rozwiązują zapytania klientów używając różnych narzędzi i systemów teleinformatycznych. Potrafią się doskonale komunikować, wykonywać jednocześnie wiele czynności oraz dostosować się do szybko zmieniającego się środowiska pracy. Wymagana jest biegła znajomość niemieckiego w mowie i piśmie (angielski lub dodatkowy język europejski będzie plusem) oraz chęć bycia częścią zespołu, projektowania zasad oraz osiągania celów osobistych oraz firmowych.

Oferujemy:
• Wynagrodzenie w wysokości 4 000 zł brutto
• Pracę wymagającą i pełną wyzwań, nagrody i możliwość rozwoju
• Szkolenia wewnętrzne Dolfi1920
• Promowanie zdrowego trybu życia np. owocowa środa
• Dofinansowanie opieki medycznej dla pracowników
• Karta fitness
• Zniżki pracownicze na asortyment firm, z którymi współpracuje Dolfi1920
• Płatny program polecania osób do pracy
• Dofinansowanie szkoleń zewnętrznych potrzebnych do rozwoju na danym stanowisku
• Atrakcyjną lokalizację biura w Warszawie – Mokotów Business District

Dolfi1920 jest oficjalnym partnerem ponad 100 linii lotniczych, jako jedna z niewielu firm obsługuje renomowanych przewoźników w zakresie rozwiązywania kwestii związanych z uszkodzonym bagażem. Oferujemy równość w zatrudnieniu bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, religię, narodowość, przekonania polityczne, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną.

Prezentacja firmy

Firma Dolfi1920 jest liderem w Europie w zakresie obsługi roszcze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Internet / e-commerce, Praca Administracja biurowa