Opis stanowiska pracy

Dołącz do nas jeśli:

  • Znasz język niemiecki na poziomie bardzo dobrym lub biegłym (warunek konieczny)
  • Zależy Ci na używaniu języka niemieckiego w codziennej pracy
  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta
  • Chcesz się rozwijać poprzez udział w ciekawych projektach
  • Szukasz pracy w bardzo dobrej atmosferze i niekorporacyjnej kulturze
  • Potrafisz efektywnie rozwiązywać problemy
  • Masz dość pracy, w której cały dzień wisisz na słuchawce
  • Lubisz pracę z ludźmi i dla ludzi

Zadania, jakich możesz sie spodziewać:

  • Współpraca z niemieckimi partnerami biznesowymi i klientami w Niemczech
  • Składanie i negocjowanie ofert pracy kandydatom chętnym do wyjazdu
  • Realizowanie procesu oddelegowania w Niemczech
  • Koordynowanie kalendarza wymian
  • Reagowanie na bieżące potrzeby partnerów, rozpatrywanie reklamacji, proponowanie rozwiązań
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z partnerami i oddelegowanym personelem
  • Prowadzenie dokumentacji we współpracy z innymi działami firmy

Co możemy Ci zaoferować:

  • Stabilną pracę w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość dalszego rozwoju w firmie u ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Realny wpływ na kształt relacji z partnerami biznesowymi
  • Świetną atmosferę i komfortowe warunki pracy
  • Szkolenia: wprowadzające, stanowiskowe, miękkie
  • Pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, zajęcia językowe
  • Zniżki u partnerów w Centrum Handlowym Bonarka

Zapraszamy do aplikowania osoby bardzo dobrze lub biegle posługujące się językiem niemieckim, gotowe na dalsze wyzwania zawodowe.

Przekonaliśmy Cię? Prześlij nam swoje CV.

Prezentacja firmy

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agenc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta