Specjalista ds. obsługi klienta – j. bułgarski i j. polski

Sitel Polska Sp. z o.o. (PL)

Warszawa, mazowieckie

TWORZYMY NAJLEPSZE MIEJSCE PRACY.
Firma Sitel jest globalnym liderem w zakresie obsługi klienta.
Każda z naszych wyjątkowych lokalizacji jest domem dla ludzi, którzy kochają to, co robią.
W skład Grupy Sitel wchodzą wiodące w branży firmy oferujące outsourcing procesów biznesowych, marketing cyfrowy, szkolenia i zarządzanie talentami, technologie i innowacje, rozwiązania konsultingowe i analityczne.
Czekamy, aż staniesz się częścią rodziny Sitel.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

  • Telefoniczne i mailowe wsparcie bułgarsko- i polsko-języcznych Klientów dużej marki z branży IT.
  • Pierwsza linia wsparcia technicznego, koordynacja procesu reklamacji i zwrotów dla użytkowników sprzętu komputerowego (laptopy i drukarki).

Oczekiwania wobec kandydatów

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Biegła znajomość języka bułgarskiego i języka polskiego mowie i w piśmie;
  • Umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze;
  • Umiejętność obsługi komputera w tym aplikacji Ms Office;
  • Zorientowanie na Klienta;
  • Dobra dykcja;
  • Zainteresowania techniczne lub doświadczenie w obsłudze Klienta mile widziane.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie dla prestiżowej marki;
  • Szkolenia opłacone przez pracodawcę;
  • Szansę na awans wewnętrzny i zdobycie doświadczenia;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Świadczenia pozapłacowe dla osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę (np. dofinansowanie „wczasów pod gruszą”, bony świąteczne, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, dofinansowanie karty multisport);
  • Miłą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku;
  • Konkursy i spotkania integracyjne;
  • Comiesięczny, słodki poczęstunek dla wszystkich pracowników- owoce lub słodycze;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.