Specjalista ds. Obsługi Klienta Indywidualnego

Gallup Arteria Management Sp. z o.o. S.K.A.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Komfort Twojej pracy, podstawą naszego sukcesu.

Oferujemy pracę na stanowisku Specjalisty ds. Obsługi Klienta Indywidualnego.

Możliwość rozwoju zawodowego, niezbędne szkolenia i praca w młodym, ambitnym zespole, w naszej lokalizacji w Sosnowcu przy ul. Wojska Polskiego 8 (Sosnowiecki Park Naukowo Technologiczny).

Wysokie zarobki plus atrakcyjny system prowizyjny, stawia naszą firmę w czołówce branży Contact Center.
Pracujemy w systemie zmianowym, każdy znajdzie coś dla siebie.
Jeżeli masz średnie wykształcenie, nie czekaj dzwoń już dziś.
Zabierz ze sobą kolegę lub koleżankę.
Czekamy właśnie na Ciebie.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)”

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą świadczącą usługi contact center. Dla naszych part... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 800PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Call Center / Telemarketing