Specjalista ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży

Armatis Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Armatis-lc Polska jest firmą należącą do grupy francuskiego lidera rynku outsourcingowego. Na rynku polskim specjalizujemy się w telesprzedaży, Customer Care (również w ramach wielojęzycznych platform paneuropejskich), świadczymy usługi doradcze w zakresie zarządzania relacjami z klientem, zarządzamy kompleksowo komunikacją naszych klientów w środowisku mediów społecznościowych oraz oferujemy profesjonalne usługi i narzędzia do mierzenia poziomu zadowolenia konsumentów.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy firmą z ponad 20 letnim doświadczeniem w zakresie zarządzania relacjami z klientem na odległość, a tym samym jednym z liderów w swojej branży. Dzięki temu zdobyliśmy uznanie wielu Klientów na całym świecie. Prowadzimy wiele projektów, a w związku z tym, że cały czas się rozwijamy poszukujemy osób, które mają te same priorytety co my – rozwój i zdobywanie doświadczenia.

Wraz z rozwojem usług dla naszego Klienta – jednego z liderów w branży motoryzacyjnej i paliwowej - poszukujemy kandydata na stanowisko:

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej organizacji,
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie 3 - 6 tys. zł brutto,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Benefity pozapłacowe, m. in. Karta Multisport.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta biznesowego w zakresie połączeń przychodzących i wychodzących,
  • Wsparcie Działu Sprzedaży w realizacji bieżących zadań i realizacji strategii sprzedaży,
  • Podtrzymywanie i rozwój relacji z klientami,
  • Przekazywanie informacji o ofercie produktowej i sprzedaż usług firmy,
  • Zapewnianie wysokiej jakości obsługi poprzez dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta B2B,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Doskonałe zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Pozytywne nastawienie i motywacja do pracy.
Dołącz do międzynarodowej ekipy Armatis-LC i rozbudź swoją karierę w przyjaznej atmosferze i dynamicznej firmie. Czekamy na Twoje zgłoszenia!