Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży

Adecco Poland Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Poznań

Zadania na stanowisku:
- Kontakt telefoniczny przede wszystkim z istniejącymi klientami (zdefiniowane w bazie placówki handlowe, detaliczne) w celu zwiększenia zamówień i wielkości sprzedaży
- Pozyskiwanie nowych klientów (wskazane adresy i kontakty)
- Prezentacja asortymentu, pakietów, promocji
- Rejestrowanie informacji i ustaleń w systemie CRM

Nasz Klient zaprasza do pracy osoby:
- Kontaktowe i pozytywnie nastawione
- Posiadające minimalne doświadczenie w pracy z klientem, niekoniecznie w telemarketingu
- Także osoby bez doświadczenia, ale chcące podjąć nowe wyzwanie
- Z dobrą wymową i o wysokiej kulturze osobistej

Oferta:
- Zatrudnienie początkowo poprzez umowę o pracę tymczasową za pośrednictwem Adecco Poland
- Docelowo - po kilku miesiącach – zatrudnienie bezpośrednio u Klienta na umowę o pracę
- Możliwość uzyskania atrakcyjnego wynagrodzenia zależnego od wyników (przez pierwsze 3 miesiące premia gwarantowana; później premia ma szansę podwoić wynagrodzenie zasadnicze)
- Pakiet szkoleń z zakresu asortymentu produktowego oraz prowadzenia rozmowy handlowej
- Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00, w biurze w Poznaniu (Junikowo)

Oferta pracy tymczasowej.
Agencja zatrudnienia nr 364

Numer referencyjny: SOK/04/2017
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.