specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży

Randstad Polska Sp. z o.o.

Bytom, śląskie

Dla naszego Klienta, firmy z branży handlowo - usługowej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Nr ref.: 28775
Praca stała
Lokalizacja: Bytom

Zakres obowiązków:
  • codzienne kontakty z klientami (odbiorcami węgla)
  • analiza zapotrzebowania, przyjmowanie zamówień
  • codzienne kontakty z kopalniami – składanie zamówień zakupu według zapotrzebowań klientów
  • organizowaniem transportu węgla z kopalń do odbiorców w Polsce
  • monitorowanie stanu należności w ramach ustalonych limitów kredytowych
  • negocjowanie warunków dostaw w wybranych sytuacjach
  • prezentowanie oferty firmy potencjalnym nowym klientom – pozyskiwanie nowych klientów

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży stacjonarnej
  • mile widziane doświadczenie w branży węglowej lub podobnych (np. materiały budowlane)
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość programu Symfonia będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywność, otwartość

Oferta:
  • umowa o pracę na zastępstwo (na okres minimum 1 roku, możliwość stałej współpracy)
  • praca w stabilnej firmie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)