Specjalista ds. obsługi Klienta i rozwoju oferty - rozliczenia podatków z zagranicy

Poltax s.c.

Warszawa, 01-434, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- kompleksową obsługę Klientów w ramach posiadanych produktów,
- udzielanie informacji o zasadach i możliwościach rozliczenia podatków z pracy za granicą,
- przyjmowanie dyspozycji od Klienta i ich realizację oraz monitorowanie w systemie informatycznym
- wstępna ocena merytoryczna i sprawowanie opieki nad powierzonymi sprawami
- kompletowanie dokumentów i przesyłanie ich do centrali
- prowadzenie akcji promocyjnych zgodnie z wytycznymi i standardami biura,
- opieka nad Partnerami terenowymi,
- sporządzanie miesięcznych raportów,
- opieka i dbałość o aktualność strony internetowej poświęconej zwrotom podatków
- dbałość o dobre imię firmy i przestrzeganie procedur firmowych.
- inne zadania zlecone przez przełożonych

Wymagania

Oczekiwania:
- wykształcenie minimum średnie z rozpoczętą nauką na studiach wyższych (tryb niestacjonarny)
- znajomość języka angielskiego - komunikatywna w mowie i piśmie
- mile widziane doświadczenie w telefonicznym kontakcie z klientem
- zdolność analitycznego myślenia
- dobra znajomość pakietu MS Office,
- nastawienie na realizację celów,
- komunikatywność, dobra dykcja, wysoka kultura osobista, asertywność
- silna motywacja do działania
- umiejętność pracy w zespole,
- umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenie, a po okresie próbnym z możliwością zatrudnienia na umowę o pracę
- atrakcyjny system wynagrodzenia,
- stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00,
- pakiet sportowo-rekreacyjny
- szerokie możliwości rozwoju

Prezentacja firmy

Firma POLTAX powstała w 1999 roku. Prowadzimy 2 księgarnie internetowe, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
po okresie próbnym zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa