Specjalista ds. obsługi klienta i gospodarki magazynowej

HiTec Film Sp. z o.o.

Drwalewice k.Grójca, Piaseczno, Góra Kalwaria, Grójec, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, działającej w sektorze produkcji i dystrybucji folii oraz opakowań foliowych, poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Zakres Obowiązków:

  • Przyjmowanie zamówień od klientów - wprowadzanie do systemu, generowanie zamówień do dostawców - potwierdzanie terminów i nadzór nad stanem realizacji zamówień;
  • Obsługa logisyczna;
  • Wprowadzanie i generowanie dokumentów magazynowo - księgowych do systemu (dokumenty WZ; PZ; RW; FZ; FS);
  • Kontakt z klientami i dostawcami firmy;
  • Nadzorowanie terminów i limitów płatności kontrahentów;
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami i dostawcami firmy;
  • Wsparcie biurowo - administracyjne dot. archiwizacji/przygotowywania dokumentów; korespondecji firmowej itp.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie lub wyższe;
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Mile widziana znajomość/umiejętność pracy w systemie COMARCH XL;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel);
  • Dobra organizacja pracy i systematyczność;
  • Solidność w realizowaniu powierzonych zadaniach;
  • Punktualność;
  • Komunikatywność.

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę);
  • Pracę w zgranym zespole;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań;
  • Stałe, terminowo wypłacane wynagrodzenie;
  • Możliwość dodatkowego wynagrodzenia - premie uznaniowe - adekwatnie do jakości i efektywności wykonywanych zadań;
  • Imprezy integracyje;
  • Miłą atmosferę.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem z dołączeniem klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

HiTec Film Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą produkcyjno-dystrybucyjną dz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Logistyka, Praca Inne