Specjalista ds Obsługi Klienta (Export)

BF Promotion

Poznan, Wołczynska 18, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

Szukasz nowych wyzwań i możliwości rozwoju? Znasz biegle francuski, niemiecki lub angielski? Aplikuj już teraz.

Profesjonalna obsługa klientów z całej Europy
Kompleksowe przygotowywanie i negocjowanie ofert
Prezentacja produktów firmy
Przyjmowanie zamówień oraz ich kontrola
Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju na rynkach zagranicznych
Śledzenie i opieka podczas całego procesu trwania zamówienia
Planowanie oraz branie udziału w międzynarodowych targach branżowych

Wymagania:

Doświadczenie handlowe w branży reklamowej/produkcyjnej
Mile widziane doświadczenie w sprzedaży zagranicznej
Elastyczność, samozaangażowanie, zdolności do indywidualnej pracy
Bardzo dobra znajomość języka NIEMIECKIEGO lub WŁOSKIEGO lub ANGIELSKIEGO lub FRANCUSKIEGO

Oferujemy:

ATRAKCYJNE wynagrodzenie
Szkolenie z zakresu specyfikacji oferowanych produktów
Uczestnictwo w targach międzynarodowych
Kontakt z klientami z zagranicy
Rozwój umiejętności sprzedaży oraz negocjacji
Miejsce pracy: Poznań ul. Wolczyńska 18

MIEJSCE PRACY: POZNAN, ul. Wołczyńska 18

Prezentacja firmy

W branzy reklamowej istniejemy od ponad 5 lat. Zajmujemy sie produkcja i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management