specjalista ds. obsługi klienta - dział logistyki

Randstad Polska Sp. z o.o.

Bolesławiec i okolice, dolnośląskie

 Dla naszego Klienta, z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Nr ref.: 37449
Praca stała
Lokalizacja: Bolesławiec i okolice

Zakres obowiązków:
  • obsługa Klienta zgodnie z jego wymaganiami logistycznymi
  • przegląd zamówień Klienta w systemie - generowanie raportów zapotrzebowania na wyroby gotowe
  • organizowanie wysyłek wyrobów gotowych dla Klienta
  • praca w systemie ERP oraz zarządzanie danymi
  • wykonywanie analiz i raportów logistycznych
  • archiwizacja dokumentów wysyłkowych w segregatorach
  • opisywanie faktur
  • wspołpraca z innymi działami w firmie

Oczekiwania:
  • doświadczenie w dziale logistyki (obsługa klienta, spedycja)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość programu Excel
  • znajomość systemu ERP
  • zdolności analityczne
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność, otwartość

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo (1.5 roku)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w sprzyjającej atmosferze
  • benefity pozpałacowe

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)