Specjalista ds. Obsługi Klienta Biznesowego

Garden Pharm Sp. z o.o.

RADOM, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

GardenPharm Sp. z o.o. to lider wśród firm zajmujących się promowaniem zdrowego stylu życia poprzez wsparcie codziennej diety w naturalne suplementy diety najnowszej generacji.

W związku z dynamicznym rozwojem Działu Obsługi Klienta i Sprzedaży poszukuje Kandydatów/Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Radom
Numer referencyjny: Specjalista ds. Obsługi Klienta Biznesowego

Opis stanowiska:
 telefoniczna obsługa Klienta w zakresie przyjmowania i składania zamówień
 budowanie trwałych relacji z Klientem
 opieka nad Klientem biznesowym
 budowa pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy:
 pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku
 atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
 przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole
 możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez GardenPharm Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu."

Jednocześnie informujemy wszystkich Kandydatów, iż bez poniższego oświadczenia aplikacja nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Wymagania

Wymagania:
 doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta
 wykształcenie minimum średnie
 wysoki poziom orientacji na Klienta i wynik
 zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków
 odpowiedzialność i samodzielność
 dobra dykcja i swoboda mówienia
 znajomość pakietu MS Office
 mile widziane doświadczenie w branży farmaceutycznej
 dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi platformy FarmaProm

Prezentacja firmy

GardenPharm wierzy, że współczesne lecznictwo - im staje się nowo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta