Specjalista ds. obsługi i realizacji imprez turystycznych

Jan-Pol Incoming Tour Operator Sp. z o.o.

KRAKÓW, małopolskie

Opis stanowiska:
• tworzenie nowych programów turystycznych
• przygotowywanie szczegółowych kalkulacji i rozliczanie imprez
• sporządzanie oraz wysyłanie ofert do kontrahentów (B2B)
• kontakt z podwykonawcami i negocjacja cen
• reprezentowanie firmy na targach i spotkaniach handlowych za granicą
• utrzymywanie kontaktu ze stałymi kontrahentami i aktywne pozyskiwanie nowych

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• ciekawą pracę pełną wyzwań
• dobrą atmosferę pracy, w młodym, energicznym zespole
• możliwości rozwoju zawodowego

Wymagania:
• biegła znajomość języka francuskiego - warunek konieczny
• wykształcenie wyższe
• samodzielność w działaniu
• bardzo dobra organizacja pracy
• kreatywność i pomysłowość
• dobra znajomość obsługi komputera
• mile widziane doświadczenie w branży turystycznej
• prawo jazdy