Grafik / Marketingowiec z doświadczeniem

Dakuda Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Sklep internetowy z wyposażeniem domu poszukuje Grafika / Marketingowca z doświadczeniem.

OFERUJEMY:
- Ciekawą, ambitna pracę w młodym zespole.
- Premie za dobre wyniki oraz możliwość wdrażania własnych wizji i pomysłów w życie.
- Współpraca na partnerskich warunkach i koleżeńska atmosfera
- Możliwość dynamicznego rozwoju

ZADANIA KLUCZOWE:
- przygotowywanie grafik na stronę internetową
- inicjowanie akcji marketingowych
- współpraca przy tworzeniu i realizowaniu strategii marketingowej

Jeśli masz doświadczenie w pracy grafika i masz głowę pełną pomysłów - zgłoś się do nas.

Biuro znajduje się przy ul Organki 2, 31-990 Kraków.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Marketing / PR / Social Media