Specjalista ds. Obsługi Funduszy Inwestycyjnych

Patra-bis

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa firma finansowa zajmująca się tematyką inwestowania w fundusze inwestycyjne ,poszukuje specjalistów ds. obsługi platformy funduszy inwestycyjnych i kontaktu z klientem biznesowym.

Oferujemy:
• Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia - najkorzystniejszy na rynku system prowizji oraz cotygodniowy system wypłaty wynagrodzeń,
• Szerokie możliwość awansu - jasno określona ścieżka kariery w jednej z największych międzynarodowych korporacji
• Bogaty system premii i nagród
• Możliwość rozwoju dzięki pracy z najlepszymi analitykami
• Bezpłatne szkolenia na najwyższym światowym poziomie (m.in Sandler Training)
• Pracę w dynamicznym i młodym zespole

Wymagania

• Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
• Mile widziane doświadczenie w tematyce funduszy inwestycyjnych i giełdy
• Umiejętność łatwego wchodzenia w kontakt z Klientem
• Gotowość do realizacji celów i osiągania wyników
• Umiejętność pracy w zespole
• Motywacja do podnoszenia swoich kwalifikacji i umiejętności

Prezentacja firmy

Poznański dział firmy zajmuje się doradztwem w zakresie inwestycj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Bankowość