SPECJALISTA DS. OBSŁUGI EKSPORTU

PROFIT HR

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

PROFIT HR ( Certyfikat 8985) to platforma usług personalnych. Specjalizujemy się w poszukiwaniu kandydatów i obsłudze Klientów niemieckojęzycznych w Polsce, Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Stale poszukujemy specjalistów w różnych obszarach biznesowych znających język niemiecki i będących profesjonalistami w swojej branży.

MY NIE SZUKAMY. MY ZNAJDUJEMY. Nasza baza specjalistów budowana jest na bieżąco. Współpracujemy tylko z profesjonalistami, którymi są zarówno firmy, jak i kandydaci.

Nasi Klienci to spółki działające i rozwijające się w środowisku międzynarodowym, pochodzące w większości z krajów niemieckojęzycznych, ale posiadamy także w naszym portfolio Klientów polskich, kooperujących poza granicami naszego kraju.

Obecnie poszukujemy dla dużej spółki z branży produkcyjnej w obszarze FMCG, kandydata/kandydatki na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • mailowa i telefoniczna obsługa klientów zagranicznych
  • monitorowanie zapytań klientów
  • bieżąca obsługa kontraktów
  • prace administracyjne związane ze wspieraniem procesu sprzedaży
  • przygotowywanie dokumentów sprzedażowych, proform, kontraktów, raportów i prezentacji
  • market research
  • współpraca z innymi pionami firmy
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
  • praktyczna, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i Excel
  • doświadczenie w dziale eksportu lub doświadczenie we wsparciu administracyjnym (back office) zespołu handlowego, preferowane z obszaru handlu artykułami spożywczymi
  • dokładność, sumienność i pracowitość
  • duże zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz własna inicjatywa
  • umiejętność pracy w stresie
  • umiejętność analitycznego myślenia i komunikatywność.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • stabilne, długoterminowe zatrudnienie
  • przyjazną, pozytywną atmosferę pracy w dynamicznym zespole w międzynarodowym środowisko
  •  możliwości rozwoju zawodowego w strukturach.

Prezentacja firmy

Permanent Placement ● Executive Search ●Trainings & Workshops ● Personal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing