SPECJALISTA DS. OBSŁUGI BIURA TURYSTYCZNO - ŻEGLARSKIEGO

Luxury Sails Sp. z o.o.

Miszewo, pomorskie

Opis stanowiska pracy

- obsługa telefoniczna i mailowa klientów oraz podwykonawców, w dużym stopniu po angielsku
- zakupy biletów lotniczych, autokarowych, promowych oraz rezerwacje hotelowe
- analiza logistyczna i logistyka towaru, osób z Polski na Seszele, Malediwy, Chorwacja, ..
- aktualizacja stron internetowych, wprowadzanie danych i aktualizacja baz danych
- obsługa kursantów
- przygotowywanie kampanii emailowych, marketingowych
- tworzenie tekstów na stronę i do gazet
- udział w targach w kraju i zagranicą – przygotowanie do targów, przygotowanie stoisk, reprezentacja firmy, obsługa klienta
- sprzedaż usług turystycznych, czarterowych
- przygotowanie dokumentacji dla księgowości
- bieżąca obsługa biura

Wymagania

WYMAGAMY OD KANDYDATA/TKI:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2 lata
- znajomość zagadnień i praktyczna wiedza z tematyk: xHTML, CSS, CMS, SEM/SEO..
- umiejętność samodzielnej organizacji pracy
- umiejętność podstawowej samodzielnej obsługi programów mailingowych, graficznych i video
- kreatywność, inicjatywa, komunikatywność oraz samodzielność
- biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, duża część pracy polega na rozmowach telefonicznych w tym języku
- bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, szczególnie excel
- prawo jazy kat B
- wykształcenie wyższe

MILE WIDZIANE:
- doświadczenie żeglarskie
- znajomość drugiego języka obcego

OFERUJEMY:
- stałe zatrudnienie na zasadzie kontraktu managerskiego lub umowy ze spółką zagraniczną, zadowalające zarobki plus wysokie premie w przypadku kreatywnej pracy, szybki rozwój, pracę w dynamicznym zespole.

WYMAGANE DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA:
- CV i list motywacyjny,
- kopie dokumentów potwierdzające wykształcenie, staż pracy oraz dodatkowe umiejętności,
- oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,

Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli – „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż dane te w przypadku niewykorzystania w procesie rekrutacji ulegają zniszczeniu”.

Prezentacja firmy

Kiedy pasja staje się pracą i sposobem na życie... Kariera z LUXURY SAIL... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
wysokie premie w przypadku kreatywnej pracy
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka