Opis stanowiska pracy

Euro-Comfort Sp. z o.o. w Lesznie jest największą spółką wchodzącą w skład EURO-COMFORT GROUP światowego lidera w branży tekstylnej, producenta wysokogatunkowych wyrobów. Na rynku polskim obecni jesteśmy od 2000 roku systematycznie poszerzając zakres swojej działalności

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. NORMOWANIA

Zatrudniona osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za:

  • Pomiary i wyznaczanie czasów zadanych
  • Tworzenie bazy normatywów
  • Wdrażanie nowych metod pracy
  • Doskonalenie i optymalizację procesów produkcyjnych
  • Analizę wydajności gniazd, linii i obszarów produkcyjnych
  • Kształtowanie stanowisk roboczych
  • Tworzenie i aktualizację dokumentacji produkcyjnej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 2 – letnie doświadczenie na stanowisku Inżyniera procesu, Technologa w firmie o produkcji seryjnej
  • Znajomość technik normowania czasów (MTM-UAS lub Chronometraż REFA) – warunek konieczny
  • Znajomość zagadnień związanych z procesem montażu i metodami pracy
  • Bardzo dobra znajomość MS Windows i MS Office
  • Znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Znajomość podstaw Lean Manufacturing

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szeroki zakres szkoleń
  • Możliwość dalszego rozwoju
  • Świadczenia z funduszu socjalnego, dodatkowe ubezpieczenie dla pracowników i członków rodzin (również dzieci).

Prezentacja firmy

Euro-Comfort Sp. z o.o. w Lesznie jest największą spółką wchodząc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości