Specjalista ds.nieruchomości

Fabryka Mieszkań Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Nasza spółka inwestuje w nieruchomości mieszkaniowe.

W związku z uruchomieniem nowego projektu związanego z usługami szukamy współpracowników do obsługi:
- doradztwo przy zakupie mieszkań pod inwestycje
- sprzedaż nieruchomości własnych spółki
- sprzedaż i wynajem nieruchomości klientów
- poszukiwanie nieruchomości do zakupu
- nadzór nad remontami
- nadzór nad działaniami marketingowymi
- inne usługi (m.in. skup mieszkań)

Wymagania:
- minimalne doświadczenie w branży nieruchomości
- pasja
- duch przedsiębiorcy (zawsze chętnie wysłuchamy Twoich propozycji i rad)
- wytrwałość
- otwartość
- mobilność (Katowice, Tychy, Sosnowiec, Ruda Śląska, Gliwice, Chorzów)

Oferujemy:
- wysokie wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od wyników (65-70% wynagrodzenia spółki)
- dla najlepszych podstawa + prowizja
- dodatkowe wynagrodzenie (np. nadzór nad remontami, udział w zyskach przy projektach własnych spółki, prowizje od kredytów itp.)
- niezbędne narzędzia pracy - laptop, telefon, knowhow, wzory dokumentów itd.
- możliwość zostania wspólnikiem
- dla najlepszych samochód służbowy
- udział w ciekawych i wymagających projektach mieszkaniowych
- uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach, spotkaniach inwestorów

Prezentacja firmy

Jesteśmy spółką inwestycyjną - realizujemy projekty na śląskim ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena