specjalista ds. nieruchomości

Finselect Pośrednictwo Finansowe

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Fs Nieruchomości sp. z o.o. sp.k. zatrudni specjalistę ds. nieruchomości

Obowiązki

aktywne zdobywanie ofert wynajmu i sprzedaży nieruchomości,

wprowadzanie danych do systemu,

dbanie o promocję pozyskanych nieruchomości,

prezentacja nieruchomości klientom,

przygotowanie, organizacja oraz obsługa transakcji (kompletowanie dokumentacji, kontrola stanu prawnego nieruchomości),

budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.

Oferujemy

zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

szkolenie wdrażające na stanowisko pracy,

w pełni wyposażone miejsce pracy w prestiżowej lokalizacji,

pracę w młodym, energicznym i kreatywnym zespole,

narzędzia potrzebne do pracy,

elastyczny system pracy,

wysokie zarobki uzależnione od efektów pracy

Od kandydatów oczekujemy:

zainteresowania tematyką nieruchomości

doświadczenia w kontaktach handlowych,

bardzo dobrej organizacji na stanowisku pracy,

samodzielności w działaniu i systematyczności,

determinacji do realizacji celów

łatwości w nawiązywaniu kontaktów,

umiejętności prowadzenia negocjacji,

wysokiej kultury osobistej,

znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office),

prawo jazdy kat B (własny samochód ),

znajomości topografii miasta Poznania.

CV ze zdjęciem (plik podpisany imieniem i nazwiskiem) prosimy przesłać na adres

Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)"

Prezentacja firmy

Grupa Fin Select istnieje na rynku od 1998 r. Zajmujemy się usługami w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
1-mc z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
wynagrodzenie prowizyjne
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena