Specjalista ds. nieruchomości

Aphouse Nieruchomości

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Aphouse Nieruchomości to jedna z najszybciej rozwijających się firm kompleksowo obsługujących rynek nieruchomości. Oferuje szeroki wachlarz ciekawych ścieżek kariery.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Nieruchomości

Opis stanowiska:
• Pozyskiwanie ofert wynajmu i sprzedaży nieruchomości
• Tworzenie ofert marketingowych obsługiwanych nieruchomości
• Planowanie kampanii reklamowych
• Prezentowanie nieruchomości
• Negocjowanie umów
• Profesjonalna obsługa klientów w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami
• Budowanie trwałych relacji z klientami
• Bieżące monitorowanie sytuacji na lokalnym rynku nieruchomości
• Systematyczne aktualizowanie bazy danych

Oferujemy:
• Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Specjalistyczne szkolenia
• Niezbędne narzędzia pracy
• Podstawa oraz atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych rezultatów (prowizja od zrealizowanych transakcji)
• Możliwość uzyskiwania wysokich dochodów
• Elastyczne godziny pracy

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• Komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
• Kreatywności i zaangażowania
• Umiejętności pracy w zespole
• Znajomości języka angielskiego
• Umiejętności negocjacyjne
• Operatywności, samodzielności i systematyczności w działaniu
• Umiejętności pracy pod presją czasu
• Prawo jazdy kategorii B
• Doświadczenie zawodowe w biurze nieruchomości również mile widziane

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

Marka Aphouse Nieruchomości stworzona została w odpowiedzi na dyn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena