Specjalista ds. nieruchomości

Pro-Invest S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

• poszukiwanie i pozyskiwanie nieruchomości pod inwestycje

• prowadzenie negocjacji handlowych w zakresie kupna, najmu lub dzierżawy nieruchomości

• nawiązywanie i utrzymywanie relacji z pośrednikami, właścicielami, agencjami, specjalnymi strefami ekonomicznymi, gminami itp.

• kompletowanie dokumentów

• monitorowanie rynku nieruchomości

• przygotowanie transakcji do finalizacji

• przygotowanie i aktualizowanie wewnętrznej bazy danych

Wymagania:

• wykształcenie min średnie

• doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

• wiedza na temat rynku nieruchomości

• nieustępliwość i wytrwałość

• łatwość w nawiązywaniu kontaktów

• motywacja do pracy

• zacięcie handlowca

• profesjonalizm w działaniu

• wysoka kultura osobista

• umiejętność pracy w zespole

• znajomość podstawowych systemów komputerowych

• znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• zdobycie doświadczenia i podejmowania nowych wyzwań zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• pracę w młodym, dynamicznym i kreatywnym zespole

• szkolenia

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV z zamieszczoną następującą klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma z branży budowlanej i nieruchomości. Z bardzo dużym doświadc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie