Opis stanowiska pracy

Szanowni Państwo,

poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. nieruchomości.

Praca na terenie: Dąbrowa Górnicza i miasta ościenne

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- pozyskiwanie ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości,

- prezentacje nieruchomości klientom,

- finalizowanie transakcji,

- wprowadzanie ofert do systemu

- nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z klientami

Oferujemy:

- wysokie wynagrodzenie wyłącznie prowizyjne uzależnione od wyników

- elastyczny czas pracy - bez konieczności siedzenia w biurze

- profesjonalne narzędzia pracy, program systemu baz danych nieruchomości

- telefon służbowy

- szkolenia branżowe

- zatrudnienie na umowę zlecenia lub własna działalność

- wsparcie merytoryczne

- dla osób bez doświadczenia wprowadzenie teoretyczne i praktyczne

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. Zm.)"

Odpowiemy na wybrane cv

Wymagania

- zainteresowanie rynkiem nieruchomości
- dobra organizacja czasu pracy
- dyspozycyjność i kreatywność
- komunikatywność
- prawo jazdy oraz własny samochód

Prezentacja firmy

Działalność DE MEHLEM NIERUCHOMOŚCI obejmuje usługi pośrednictwa ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
500PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena