Specjalista ds. Nieruchomości - Doradca

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od wielu lat prowadzimy działalność na terenie Polski, Francji i Rumunii. Od roku 2010 działamy w Belgii, a od 2012 rozwijamy i organizujemy swoją aktywność również w Niemczech. Prowadzimy działalność w zakresie doradztwa personalnego.

Dla naszego klienta – firmy z sektora nieruchomości poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Aktywne identyfikowanie klientów zainteresowanych najmem powierzchni biurowych,
  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych,
  • Negocjowanie warunków umów,
  • Prezentowanie nieruchomości,
  • Nadzorowanie transakcji,
  • Prowadzenie działań związanych z analizą rynku nieruchomości komercyjnych,
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami biznesowymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w obszarze nieruchomości komercyjnych,
  • Umiejętności negocjacji i prezentacji,
  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja czasu pracy,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Dobra znajomość rynku nieruchomości komercyjnych,
  • Ukierunkowanie na wynik i klienta,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia kandydata,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.