Specjalista ds. Nieruchomości / Doradca

Mint Property s.c.

Kraków, małopolskie

Od: Mint Property s.c.
Miejsce pracy: Kraków

Daj sobie szansę osiągnąć sukces ...

W związku z rozwojem firmy aktualnie poszukujemy agentów z doświadczeniem zawodowym jak również osób planujących rozpoczęcie nowej kariery na stanowisku:

Pośrednik / Doradca ds. Nieruchomości

Jeżeli:

  • chcesz mieć wysokie zarobki, będące wielokrotnością średniej krajowej
  • chcesz pracować w sprzedaży
  • marzysz o sukcesie zawodowym
  • nieruchomości są Twoją pasją
  • chcesz zdobyć atrakcyjny, przyszłościowy zawód
  • cenisz sobie niezależność

Opis Stanowiska:

  • kompleksowa obsługa klienta w zakresie transakcji kupna/sprzedaży i najmu/wynajmu nieruchomości
  • przygotowywanie obsługi prawnej transakcji sprzedaży nieruchomości we współpracy z Kancelarią Notarialną
  • przygotowywanie ofert handlowych i prezentowanie nieruchomości w terenie
  • aktywna współpraca z doradcą kredytowym
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami

 Oferujemy:

  • pracę w młodym i kreatywnym zespole oraz przyjazną atmosferę w pracy
  • pakiet szkoleń wdrażających na stanowisko pracy
  • nadzór i opiekę nad transakcjami
  • pomoc i wiedzę w zakresie nieruchomości
  • reklamę ofert na wszystkich istotnych portalach nieruchomości
  • w pełni wyposażone miejsce pracy w centrum Krakowa
  • narzędzia potrzebne do pracy: samochód służbowy, telefon służbowy, aparat fotograficzny, komputer oraz nowoczesny system zarządzania ofertami i kontaktami z klientami
  • wysoka motywacja do pracy i realizacji celów
  • odpowiedzialność i bardzo wysoka kultura osobista / etyka zawodowa
  • komunikatywność i wysokie zdolności interpersonalne
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • determinacja i chęć osiągnięcia sukcesu
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność
  • dyspozycyjność
  • poczucie humoru
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym