SPECJALISTA DS. NEGOCJACJI – JĘZYK NIEMIECKI

LINDORFF S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy jedną z czołowych firm zajmujących się zarządzaniem wierzytelnościami w Europie. Naszym celem jest zapewnienie klientom komfortu, zajmując się odzyskaniem ich należności w wyznaczonym czasie i tym samym dając możliwość skoncentrowania się na działalności biznesowej. Zatrudniamy ponad 3500 pracowników w 13 krajach. Wymagamy od siebie wysokich standardów świadczonych usług, dlatego stale rozwijamy umiejętności naszych pracowników i poprawiamy jakość obsługi. Wartościami naszej Grupy są: profesjonalizm, nastawienie na klienta, zorientowanie na wynik oraz dbałość. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, aplikuj już dziś!

Opis stanowiska:

  • telefoniczna obsługa klienta niemieckojęzycznego
  • przypominanie o powstałych należnościach
  • doradztwo finansowe

Wymagania:

  • biegła znajomość języka niemieckiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • dobra dykcja oraz wysoka kultura osobista
  • mile widziane doświadczenia w branży finansowej bądź obsłudze klienta

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie
  • pracę w młodym, profesjonalnym zespole
  • dostęp do systemu myBenefit (dofinansowanie do karty sportowej)
  • pakiet szkoleń wewnętrznych – gwarantujemy minimum 8 szkoleń rocznie!
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji o międzynarodowym zasięgu

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z czołowych firm zajmujących się zarządzaniem wier... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Finanse, Praca Obsługa klienta, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Administracja biurowa