Specjalista ds. negocjacji handlowych

LeasingTeam Sp. z o.o.

Głogów, dolnośląskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Głogów
Nr ref.: 0018471
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  •  pozyskiwanie Klientów w segmencie B2B i B2C,
  •  negocjowanie zasad udostępnienia nieruchomości pod budowę sieci światłowodowej Klienta,
  •  negocjowanie zasad istniejącego okablowania technicznego w budynkach,
  •  realizowanie planów sprzedażowych,
  •  budowanie i podtrzymywanie długofalowych relacji z osobami odpowiedzialnymi za zarządzanie budynkami,
  •  przygotowywanie raportów z realizacji podejmowanych działań handlowych.

Oczekiwania:

  •  prawo jazdy kat. B (warunek konieczny),
  •  wykształcenie min. średnie,
  •  dobra znajomość pakietu MS Office,
  •  doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w sprzedaży usług D2D, B2C lub B2B,
  •  wiedza nt. strategii technik negocjacji oraz zasad rozwiązywania konfliktów,
  •  nastawienie na wynik,
  •  komunikatywność i umiejętność współpracy.

Oferta:

  •  zatrudnienie w firmie zewnętrznej świadczącej usługi dla lidera w branży telekomunikacyjnej,
  •  umowa o pracę na pełny etat oraz stabilne warunki zatrudnienia,
  •  atrakcyjne wynagrodzenie (2500-3500 zł netto - wysokość wynagrodzenia uzależniona od posiadanego doświadczenia),
  •  przejrzysty i atrakcyjny system prowizyjny (możliwość uzyskania premii w wysokości 80% wynagrodzenia),
  •  niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy),
  • szkolenia i rozwój zawodowy u lidera rynku telekomunikacyjnego,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.