Opis stanowiska pracy

zatrudnimy:

Specjalistę ds. nasiennictwa

miejsce pracy: Golub-Dobrzyń

Zadania:

  • śledzenie aktualnych trendów i nowości na rynku nasiennym
  • prowadzenie szkoleń z zakresu nasiennictwa
  • doradztwo w zakresie doboru odmian, produkcji i ochrony plantacji nasiennych

Oczekiwania:

  • znajomość zagadnień związanych z nasiennictwem i technologią przerobu nasion
  • wykształcenie wyższe rolnicze, ogrodnicze lub pokrewne
  • prawo jazdy kat. B;
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu.

zapewniamy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • udział w szkoleniach

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych”

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Prezentacja firmy

Agrolok to firma z polskim kapitałem, która istnieje od ponad 25 lat. <b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo, Praca Inne, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia