Specjalista ds. Należności

Hays Poland

Wrocław, dolnośląskie

Hays Poland

Wrocław
Wrocław
NR REF.: 1115891

Na zlecenie jednego z naszych klientów – międzynarodowej firmy zlokalizowanej we Wrocławiu, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Należności.

Zakres obowiązków:
Analiza należności i sytuacji finansowej klientów- ustalanie strategii i planu działania. Telefoniczny i mailowy kontakt z klientem w celu uzgadniania rozbieżności. Aktywna współpraca z działem sprzedaży: regularne telekonferencje za pośrednictwem Skype oraz spotkania face-to-face. Współpraca z zewnętrznymi partnerami firmy.

Czego oczekujemy?
Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym oraz wcześniejszego doświadczenia w obszarze należności lub windykacji ( 1 rok). Doświadczenie w pracy w centrum usług finansowych (SSC / BPO) lub firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem. Znajomość SAP - mile widziana.

Szukamy osoby otwartej, komunikatywnej, nastawionej na pracę zespołową i osiąganie zespołowych celów. Niezbędna w tej pracy jest umiejętność aktywnego słuchania oraz łatwość nawiązywania relacji. Idealny kandydat to osoba z wysoką etyką pracy oraz poczuciem odpowiedzialności za powierzone obowiązki.

Co oferujemy?Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (w tym szkolenia językowe w firmie: j. angielski, niemiecki i rosyjski) oraz miejsce parkingowe przed budynkiem firmy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland