Specjalista ds. należności

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

• Kontakt z klientami w regionie EMEA
• Analizowanie przeterminowanych należności
• Praca na systemie - SAP
• Przygotowywanie prognoz dot. przepływów pieniężnych
• Przygotowywanie dokumentacji dot. spłaty należności
• Utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami firmy
• Odpowiadanie na zapytania klientów dot. faktur
• Weryfikacja błędnych danych, aktualizowanie dokumentacji

Wymagania:

• Doświadczenie (także praktyki, staże) w obszarze księgowości ds. należności - warunek konieczny
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
• Znajomość drugiego języka, będzie dodatkowym atutem
• Znajomość SAP - będzie atutem
• Znajomość pakietu MS Office w szczególności excel
• Umiejętności analityczne (szybka identyfikacja problemu i wypracowywanie rozwiązań), świetna organizacja pracy i wielozadaniowość
• Gotowość do bardzo częstych delegacji w Europie przez pierwsze 5 miesięcy,

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta
• Możliwość zdobywania cennego doświadczenia za granicą przez pierwsze 5 miesięcy pracy a następnie szkolenie osób w strukturach Polskich
• Udział w dużym prestiżowym projekcie
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Atrakcyjne benefity
• Miejsce pracy docelowe : Łódź
• Gwarantowany pakiet relokacyjny

Numer referencyjny: WA2/AI/05102016/SN
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.