Specjalista ds. należności

Legend HR Advisors

Tychy, śląskie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej czołowym partnerem spółek z branży Automotive, prowadzącym działalność inżynieryjną i produkcyjną poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad terminowym wpływem należności od klientów
  • Rozliczanie wyciągów bankowych oraz płatności od klientów
  • Wyjaśnianie rozbieżności w płatnościach (kontakt z klientem, portalem klienta, działem sprzedaży)
  • Wystawianie korekt cenowych
  • Przygotowanie i analiza raportu dotyczącego kwot przeterminowanych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, ekonomii lub rachunkowości
  • Znajomość język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość programów klasy ERP ( preferowana obsługa SAP)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej min. 1 rok

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach struktur grupy w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet socjalny oraz premie motywacyjne
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Udział w licznych szkoleniach i kursach językowych