Specjalista ds. Należności (rozliczenia płatności)

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Zatrudniona na tym stanowisku osoba będzie odpowiedzialna przede wszystkim za sprawowanie kontroli nad należnościami, księgowanie wyciągów bankowych, przygotowanie płatności, współpracując przy tym bezpośrednio z Finance Managerem.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branż y produkcyjnej, specjalizująca się w produkcji opakowań. Spółka zatrudnia globalnie około 2,5 tysiąca pracowników i obecnie jest w fazie bardzo dynamicznego rozwoju. Dzięki stałemu udoskonalaniu modelu biznesowego opartego przede wszystkim na wartościach Grupy oraz ciągłej innowacji i przedsiębiorczości wewnętrznej firma utrzymuje pozycje lidera na rynku w swej branży.

Opis stanowiska

  • Księgowanie wyciągów bankowych i rozliczanie klientów w systemie finansowym
  • Bieżąca analiza i kontrola należności oraz wysyłanie monitów do klientów w przypadku przeterminowania
  • Operacje na rachunkach bankowych
  • Wsparcie w kwestii rozliczeń z klientami i dostawcami dla pracowników niefinansowych firmy
  • Przygotowywanie płatności bankowych, przestrzeganie ustalonych terminów płatności zobowiązań
  • Przygotowywanie rozliczeń z kontrahentami, odpowiadanie na zapytania dotyczące rozliczeń i płatności
  • Monitorowanie i rozliczenie zaliczek pracowniczych i innych przedpłat
  • Analiza i uzgadnianie kont bankowych oraz wyjaśnianie w przypadkach niezgodności

Profil kandydata

  • 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Finanse i Rachunkowość, Ekonomia
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Mile widziana znajomość programu SAP
  • Skrupulatność, sumienność, zaangażowanie

Oferujemy

Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bogaty pakiet benefitów, bony dla pracowników.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page