Specjalista ds. Najmu Nieruchomości

Home Broker S.A.

Lublin, lubelskie

Home Broker  S.A.

Miejsce pracy: Lublin
Jesteśmy największą w Polsce firmą doradczą zajmującą się sprzedażą i wynajmem nieruchomości oraz największym brokerem rynku pierwotnego. Jako jedyni na rynku, świadczymy zintegrowaną usługę doradztwa związanego z zakupem nieruchomości. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej odwiedź naszą stronę internetową www.homebroker.pl

Praca w Home Broker wiąże się przede wszystkim z niezależnością i profesjonalizmem. To dążenie do sukcesu, satysfakcjonujące wynagrodzenia, atrakcyjne benefity i ciągły rozwój osobisty. Do współpracy zapraszamy osoby przedsiębiorcze, zaangażowane, z pozytywną energią. Stawiamy na najwyższą jakość obsługi i przygotowanie merytoryczne doradców, dlatego oferujemy też liczne szkolenia.
Elastyczny czas pracy
U nas odnajdziesz równowagę między pracą zawodową a życiem osobistym.
80h szkoleń
To dopiero początek. Potem czekają Cię szkolenia produktowe i sprzedażowe.
Prestiż i zarobki
Dajemy Ci możliwość osiągania ponadprzeciętnych dochodów i pracy w prestiżowym zawodzie.
Praca dla każdego
90% naszych Doradców wcześniej pracowało w innych branżach. Twoje doświadczenie życiowe może Ci tylko pomóc w osiągnięciu sukcesu.

Opis stanowiska i zadań:

  • kompleksowa obsługa klientów w zakresie najmu nieruchomości
  • przygotowanie i prezentacja oferty nieruchomości
  • reprezentowanie klienta, koordynowanie procesu wynajmu nieruchomości
  • budowanie bazy ofert nieruchomości na wynajem
  • utrzymywanie relacji z klientami
  • pracę w najbardziej dynamicznej branży
  • wsparcie marketingowe w pozyskiwaniu klientów
Dołącz do grona profesjonalistów
Home Broker

Wartością firmy są ludzie, dlatego oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy
  • zlecenia lub umowy o współpracę (podstawa + prowizja)
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon
  • pakiet szkoleń przygotowujący Cię do pracy w roli Doradcy ds. Najmu
  • elastyczny czas pracy
  • bardzo dobrą atmosferę pracyw młodym zespole
  • prywatną opiekę medyczną i pakiet rekreacyjno-sportowy
  • dofinansowanie do kursów językowych
Prosimy o wysyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj" znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.