Opis stanowiska pracy

Renomowana szkoła języków obcych dla dzieci i młodzieży Mała Lingua & Lingua Teens Space poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalista ds. metodyczno – organizacyjnych, do pracy w Filii Warszawa. Możliwość częściowej pracy zdalnej oraz pracy na część etatu.

Główne obowiązki:
• Pomoc w rekrutacji oraz szkoleniu kadry lektorskiej.
• Kontrola jakości nauczania i realizacji metody.
• Koordynacja projektów metodycznych.
• Bieżąca obsługa lektorów i słuchaczy.
• Udział w organizacji i prowadzaniu rekrutacji słuchaczy.
• Udział w przygotowywaniu planu zajęć oraz nadzorowanie realizacji kursów.
• Udział w akcjach marketingowych, nadzór nad stroną www, profilem Facebook.
• Wsparcie organizacyjne, nadzór nad internetowym sekretariatem.

Oferujemy:
• Ciekawą ścieżkę rozwoju dla osób, które chciałyby rozwijać swoje umiejętności w kierunku metodycznym.
• Elastyczny czas pracy, pracę w miłym zespole :-).
• Pracę z wykorzystaniem innowacyjnej metodyki nauczania w ramach autorskiej metody dla dzieci 3-12 lat MAŁA LINGUA i programu dla młodzieży 13-18 lat LINGUA TEENS SPACE.
• Pakiet wstępnych szkoleń metodycznych oraz stałe wsparcie metodyczne, doradztwo i coaching.
• Długofalową możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się sieci szkół dla dzieci i młodzieży będącej częścią Grupy PWN, wyróżnionej przez MEN tytułem Miejsca Odkrywania Talentów oraz Europejskim Certyfikatem Jakości i Innowacyjności.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
• Wykształcenia filologicznego (ewentualnie ukończenia minimum 3 lat studiów filologicznych lub Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych).
• Znajomości zagadnień metodyki nauczania, szczególnie grup przedszkolnych i wczesnoszkolnych.
• Zaangażowania w powierzone projekty; gotowości do ciągłej nauki; odpowiedzialności.
• Kreatywności, rozwiniętych zdolności interpersonalnych oraz łatwości w budowaniu relacji z rodzicami słuchaczy.
• Doświadczenie w pracy metodyka będzie dodatkowym atutem - nie jest warunkiem koniecznym.

Prezentacja firmy

MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE to ogólnopolska sieć szkół język... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia