specjalista ds. Master Data (SAP)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Nr ref.: 40159
Praca stała
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za rozwój modułu SAP Variant Configurator,
  • Zapewnienie zgodności pomiędzy SAP Variant Configurator, powiązanymi aplikacjami internetowymi oraz bazami danych poprzez współpracę z działem IT,
  • Zarządzanie dokładnością i spójnością danych w organizacji na poziomie regionu EMEA,
  • Tworzenie, wprowadzanie zmian, rozszerzanie, blokowanie, aktywacja lub modyfikacja danych na podstawie bieżących zamówień,
  • Zapewnienie spójności danych z procesami biznesowymi poprzez współpracę z działami IT, Engineering, Sales oraz Finance,
  • Rozwój, utrzymanie oraz ulepszanie standardów korporacyjnych z zakresu Master Data,
  • Usprawnianie oraz automatyzacja utrzymywania baz danych dzięki dostępnym narzędziom,
  • Prowadzenie szkoleń dla key-userów and członków zespołów.

Oczekiwania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu danymi w systemie SAP - warunek konieczny,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Ms Access),
  • Znajomość z zakresu SAP Variant Configurator będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zmianą w procesach biznesowych,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Dbałość o szczegóły,
  • Umiejętności organizacyjne, komunikacyjne oraz interpersonalne,
  • Zorientowanie na klienta.

Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Praca w międzynarodowym środowisku.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)