Specjalista ds. marketingu

Seoway Sp. z o.o.

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

SEOWAY Sp. z o.o. - to dynamicznie rozwijająca się firma w branży internetowej. Zajmujemy się sprzedażą usług hostingowych takich jak serwery wirtualne, hosting SEO, VPS, chmura obliczeniowa, serwery dedykowane, domeny i usługi SEO/SEM - obsługa zaplecza, pozycjonowanie. Nasza firma specjalizuje się również w tworzeniu zaawansowanych aplikacji na potrzeby Internetu.

Miejsce Pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska

  • Wsparcie działu marketingu w realizacji bieżących działań.
  • Koordynacja pracy działu ( komunikacja wewnętrzna ).
  • Współpraca z agencjami i podwykonawcami zewnętrznymi.
  • Koordynacja działań marketingowych firmy.
  • Udział w planowaniu strategii marketingowych firmy.
  • Tworzenie materiałów i prezentacje dla działu sprzedaży.
  • Przygotowywanie bieżących raportów.
  • Współpraca z działem kreacji.

Co oferujemy?

  • Interesującą i samodzielną pracę w wiodącej w swojej branży firmie,
  • Samodzielność w pracy i możliwości awansu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju osobistego, kontakt z nowoczesnymi technologiami.
  • Niezbędne narzędzia pracy dla danego stanowiska.
  • Cykl szkoleń produktowych z zakresu SEM/SEO.
  • Dostęp do najnowszej technologii i narzędzi marketingowych.

Prosimy o umieszczanie w CV następującego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawa z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833)

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (marketing lub pokrewne)
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku.
  • Biegła obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office.
  • Biegła znajomość języka angielskiego- warunek konieczny.
  • Bardzo dobra organizacja pracy i wielozadaniowość.
  • Komunikatywność.
  • Samodzielność w prowadzeniu działań i wykazywanie własnej inicjatywy.
  • Punktualność i nastawienie na cel.

Prezentacja firmy

SEOWAY Sp. z o.o. - www.seoway.pl - to dynamicznie rozwijająca si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce